Responsive NDT با LLWR قرارداد جدیدی را منعقد می کند

 

استنلس استیل


برای انجام بازرسی و آزمایش کیفیت در مرکز اصلی انگلستان در جهت دفع مواد زائد رادیواکتیو جامد در لول پایین ، یک عملیات آزمایشی غیر مخرب انتخاب شده است

 

آزمایش غیرمخرب پاسخگو (NDT) یک قرارداد چارچوب 12 ماهه با مخزن سطح پایین زباله های رادیاکتیو (LLWR) در نزدیکی Drigg در کامبریا است.

 

این توافقنامه کلیه پشتیبانی کیفیت بازرسی و آزمایش LLWR را شامل می شود و منجر به افزایش Responsive تیم 18 نفره خود می شود.

 

این کمپانی که دارای پنج پایگاه در شمال انگلستان است از جمله مقر خود در کامبریا ، یک مدیریت صنعت که در هر دو آزمایش مخرب و غیر مخرب ، آزمایش مکانیکی و خدمات تجزیه و تحلیل مواد جهت پوشش سراسر انگلستان انجام می شود.

 

عضو موسسه آزمایش های غیرمخرب انگلیس ، Responsive  به دلیل پاسخ سریع و قابل اعتماد در ارائه خدمات بازرسی ، جوشکاری و نقاشی به طیف وسیعی از بخشها در سراسر انگلستان از جمله هسته ای ، دریایی ، پتروشیمی ، مهندسی مشهور است. بخشهای ساخت و ساز نیز در طی این چند سال پروژه های مشترکی داشته اند.

در ایران و با وجود تحریم های گسترده اگر امکان دسترسی به ورق استیل مرغوب و با کیفیت را ندارید و از استفاده ورق استیل چینی خسته شده اید می توانید از این وبسایت محصولات ارجینال ساخت اروپا را برای محیط کاری خود تهیه کنید.

 

استنلس استیل

 

همچنین برای استعلام از قیمت ورق استیل در ایران می توانید از صفحه تماس با ما شماره تماس و جیمیل های مربوطه را یادداشت کرده و یا با آنها تماس بگیرید.

کارشناسان و مشاورین این گروه برای شما خرید خوبی را به ارمغان خواهند داشت.

 

انجمن جهانی فولاد یک به روزرسانی را برای SRO منتشر می کند

 

ورق استیل


انجمن جهانی فولاد (worldsteel) به روزرسانی کوتاه مدت چشم انداز (SRO) خود را برای 2020 و 2021 منتشر کرد. این SRO چشم انداز خوش بینانه تری نسبت به SRO قبلی است که در ژوئن نهایی شده بوددر حالی که هنوز کاهش تقاضا برای سال 2020 را نشان می دهد ، کاهش بسیار کمتری نسبت به انتظارات قبلی است

 

در سال 2020 ، worldsteel پیش بینی می کند که تقاضای فولاد -2.4٪ منقبض می شود و به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 به 1725.1 میلیون تن کاهش می یابدانتظار می رود در سال 2021 تقاضای فولاد به 1795.1 میلیون تن برسد که نسبت به سال 2020 4.1 درصد افزایش داشته است. بهبودی قوی در چین کاهش تقاضای جهانی فولاد در سال جاری را کاهش می دهدبهبود قفل تقاضای فولاد در بقیه جهان نسبت به آنچه پیش از این انتظار می رفت قویتر بوده است ، اما با این وجود در سال 2020 ، چه از کشورهای توسعه یافته و چه از کشورهای در حال ظهور ، انقباض عمیقی را نشان می دهد ، انتظار می رود در سال 2021 فقط بهبودی جزئی داشته باشد.

استنلس استیل 

این پیش بینی فرض می کند که با وجود تجدید قوا در حال حاضر در بسیاری از نقاط جهان در عفونت ها ، قفل قفل در سراسر کشور تکرار نخواهد شددر عوض ، اقدامات انتخابی و هدفمند می توانند این موج دوم را مهار کنند

برای مشاهده لیست قیمت ورق استیل می توانید از این وبسایت بازدید کنید.

.

Chris English VP Sales جدید در KROHNE

 

 استنلس استیل

 

KROHNE ، تولید کننده و تأمین کننده راه حل های ابزار دقیق فرآیند صنعتی ، کریس انگلیس را به عنوان معاون جدید فروش شرکت در ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، آمریکای مرکزی و کارائیب استخدام کرده استاین شخص انگلیسی طی 27 سال فعالیت در صنعت در چندین شرکت برتر در بازار ابزار دقیق کنترل فرآیند کار کرده است و تقریباً در تمام بخشهای بازار تجربه کار با کنترل فرآیند و اتوماسیون را دارد: نفت و گاز ، کاغذ و مقوا ، فلزات و معدن ، آب و فاضلاب ، غذا و نوشیدنی و سایر مواردوی در مسئولیت جدید خود در KROHNE مسئولیت فروش و بازاریابی منطقه NAFTA  از جمله مدیریت نیروی فروش منطقه ای شرکت را بر عهده دارد

 استنلس استیل

در نقش قبلی به عنوان معاون فروش ، انگلیسی مسئولیت هدایت فروش مستقیم ، نمایندگان ، مدیران فروش و معاونان رئیس جمهور را بر عهده داشت.

مهندسی نانو مواد

 

قیمت ورق استیل

به طور کلی میتوانیم بگوییم که نانو مواد جهت رفع نیاز به تخصص در صنایع جدیدی از جمله صنایع هسته ای،انرژی پاک ، تکنولوژی پزشکی،هوافضا،نظامی و غیره مشغول به فعالیت است.به طور تمامی تجهیزات و صنایع مستقیما ساخته دست مهندسین مواد هستند که این مساله کمک شایانی به فراگیر بودن و بازار کار خوب برای رشته ی مهندسی مواد کرده است.گرایش نانو نیز مانند گرایش های دیگر با علم خود صنایع و قطعات و تجهیزات زیادی را درگیر کرده است.به طور کلی صنایعی که در بالا نام برده شد تماما در حال پییشرفت و افزایش زیادی بنا به نیاز بشر در صنعت دنیا هستند از این رو این رشته را میتوان به عنوان یک رشته جدید و نو بعنوان یک رشته در حال توسعه دانست.

توجه به این نکته میتواند دانشجویان زیادی که علاقه مند به مباحث نانو ذرات هستند را جذب کند.ازین رو رشته مهندسی نانو مواد در دنیا و در تمامی کشور ها در حال تدریس دانسجویان برای رفع نیاز خود به تخصص نانو هستند.

فناورری نانو با مهندسی مواد ارتباط مستقیمی دارند.این مساله باعث شده است که زمینه های تحقیقاتی جدیدی در این رشته بوجود آید.

 

قیمت ورق استیل

 

ساختار مواد در ابعاد میکرومتر و نانومتر، در مهندسی مواد مطالعه می شوند. اصولا در مهندسی مواد ما به دنبال طراحی و ساخت موادی جدید دارای خواص مورد نظر یا بهبود یافته نسبت به قبل و در راستای کاربردها و یا تکنولوژی های تازه تر که در نهایت منجر به مشخصه های ساختاری تازه ای از ماده می‌شود، هستیم.

در مهندسی نانو مواد روش تولید ساختارها و مواد در صنایع مختلف مانند سرامیک ها،رنگ،فولاد و غیره مورد بررسی قرار می گیرد.

روش های تولید ساختارها و مواد در صنایع مختلف مانند صنایع سرامیک، رنگ، فولاد و غیره در مهندسی نانومواد مورد بررسی قرار می گیرند.

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت ورق استیل می توانید از وبسایت گروه فلز بازدید کنید و با

توجه به درخواست خود با کارشناسان بخش فروش تماس گرفته و جویای قیمت مورد نیاز خود باشید.


کارشناسان متالورژی در تیم گروه فلز آماده پاسخگویی و ارائه مشاورات لازم به صنعت کشور عزیزمون

ایران هستند. می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در وبسایت گروه فلز یا از طریق سایر راه

های ارتباطی در تماس باشید.

 

استحکام و عمر مفید برای فولادهای ضد زنگ در محیط های خارجی

 

ورق استیل

 

 

مقدمه

مهمترین ملاحظه خوردگی با فولادهای ضد زنگ ، پیتینگ است.


ریزگردها به عنوان یک برنامه مخرب برای رنگ آمیزی سطح ضد زنگ معرفی می شوند و معمولاً برای ماده ای که اساساً برای مساله زیبایی و مقاومت در برابر خوردگی انتخاب شده است ، پذیرفتنی نیست.

تجزیه و تحلیل و برون یابی داده های عمق گودال جمع آوری شده از برنامه های تست قرار گرفتن در معرض جوی می تواند به عنوان یک راهنمای استحکامی استفاده می شود. (این کار توسط Corus (بریتیش استیل) فنی انجام شده است

)باید در نظر داشته باشید که این ریزگردها در بعد میکرو پیامد گودبرداری را بهمراه دارند که باعث ضعیف شدن فولاد در بحث زیبایی می شود ، حتی ممکن است این سوراخ ریز نیز باعث تشکیل حفرات بزرگ تر شوند.

عوامل مؤثر بر دوام

استحکام فولاد ضد زنگ به عوامل زیر بستگی دارد:

درجه فولادی

محیط

سطح پایانی

 

یونهای کلرید هنگام ارزیابی خطر خوردگی پیتینگ ، فعال ترین خطر محیط زیست هستندسایت های دریایی نیز خورنده ترین هستند و بنابراین کمترین دوام پیش بینی شده را دارند.
شرایط اسیدی ، که گاه در جوهای صنعتی یافت می شود ، نیز بسیار فعال هستند.

همچنین مهم است که اثرات میکرو آب و هوای محلی را که ممکن است بر میزان تهاجمی بودن محیط تأثیر بگذارد ، در نظر بگیرید.

 

ورق استیل


برآورد زمان نفوذ گودال

پیش بینی های طول عمر گودال نشان داده شده در جدول بر اساس یک مدل سرعت رشد گودال خطی است.

محل

برآورد زمان برای نفوذ 1 میلی متر (سال) بر اساس نوع فولاد

430 (1.4016)

304 (1.4301)

316 (1.4401)

دریایی

N / A

145

260

نیمه صنعتی

85

135

525

روستایی

250

770

1200

 

     

بررسی های این دو محیط نتایج بسیار جالبی را به ما می دهند.

مدت زمان سوراخ شدن 1 میلی متر برای نوع 304 (1.4301) با عمر طراحی پیش بینی شده بیشتر ساختمانها سازگار است.

لازم به ذکر است که نوع ferritic 430 (1.4016) معمولاً برای ساخت و سازهای خارجی در انگلستان در نظر گرفته نمی شود بلکه برای مقایسه در جدول قرار دارد که می توانید این مقایسه ها را مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که نوع ferritic 430 (1.4016) معمولاً برای ساخت و سازهای خارجی در انگلستان در نظر گرفته نمی شود بلکه برای مقایسه در جدول قرار دارد که می توانید این مقایسه ها را مشاهده کنید.

ورق استیل یکی از محبوب ترین اشکال استیل است که کاربرد بسیار گسترده ای در زمینه های مختلف صنعتی و مصارف خانگی دارد.برای مشاهده مطالب بیشتر در این رابطه از وبسایت گروه فلز بازدید کنید.

 

علل خوردگی فلزات در تخته های چوبی

 

ورق استیل

 

چرا اتصالات فلزی در الوار چوب خورده میشوند؟

مهمترین عامل برای تعیین دلیل بروز خوردگی ، رطوبت است(میزان رطوبت آستانه ای که در زیر آن هیچ گونه خوردگی قابل توجهی از فلز تعبیه شده رخ نمی دهد برابر است با حداکثر میزان ایمنی در مورد قارچ های پوسیده چوب ، یعنی حدود 20٪.) بالاتر از این سطح ، چوب به دلیل شکستن آب در سلولز چوبی همیشه اسیدی است. از طریق فرآیندهای پیری طبیعی به اسید استیک تبدیل میشود.

 

 

هيچ گونه چوبي را نمي توان به عنوان "خنثی" در نظر گرفت اما برخي از آنها خورنده تر هستند ، خصوصاً چوب بلوط ، شاه بلوط شيرين ، سرو قرمز غربي و صنوبر داگلاس.

 

اسید استیک فرار است و در مناطق با تهویه مطبوع ، می تواند باعث ایجاد خوردگی در مکان های دور از ناحیه مرطوب شده اصلی نیز شودهرگونه نمک محلول تمایل به افزایش رسانایی رطوبت در چوب و در نتیجه پتانسیل خوردگی داردچوب به طور طبیعی حاوی مقادیر مختلفی از نمکهای معدنی است که سولفات (1-10٪ خاکستر) و کلرید (5/1٪) خطر خوردگی اسید استیک را افزایش می دهد.

محیط های دریایی

اگر چوب در تماس طولانی مدت با آب دریا قرار داشته باشد ، یا اگر سازه در معرض هوای ساحلی قرار داشته باشد ، میزان کلرید و خوردگی چوب می تواند افزایش یابدجایی که چوب در آب دریا غوطه ور است ، می توان تعدادی از سلول های خورنده را تنظیم کردشافت بست می تواند از فقر اکسیژن و خوردگی درآید ، در حالی که شرایط قلیایی تولید شده در سر ممکن است باعث خشک شدن چوب شوداتفاقاً سلولهایی نیز ممکن است رخ دهند که اتصال دهنده ها دو چوب مختلف را به هم وصل کنند

 

 

ورق استیل

تیمارهای چوب

 

تيمارهاي چوب مي توانند خطرات بالقوه خوردگي باشندچاشنی نمک ، برای خشک کردن بعضی از چوبهای سخت (به عنوان مثال افرا) و درمان نمک مقاوم در برابر شعله مانند آمونیوم فسفات و سولفات و اسید بوریک و بوراکس می تواند یک خطر خوردگی باشد.

 

روش های درمانی برای جلوگیری از حمله قارچ ها و حشرات خسته کننده چوب در میزان تأثیر آن در خوردگی متفاوت استکرئوزوت و روغن تار به دلیل عمل ضد آب بودن آنها می توانند مفید باشندترکیبات بور و مواد نگهدارنده حلال آلی ، مانند پنتاکلرو فنل و لوریل پنتاکلروفنات ، مشکل خاصی ایجاد نمی کنند مگر اینکه شرایط قلیایی وجود داشته باشد که می تواند منجر به واکنش های آزاد کننده کلریدهای محلول شود که می تواند به فولادهای ضد زنگ حمله کند.

مطالعه مقالات جدید و به روز در رابطه با ورق استیل در وبسایت گروه فلز

ABB برنامه اتوماسیون را برای چرخ های شانشی ارائه می دهد

 

ورق استیل


فولاد ضد زنگ Shanxi Taigang - تولید کننده محصولات با کیفیت بالا از فولاد ضد زنگ و فولاد برای بازارهای چین و جهانی - ABB را برای تهیه و نصب سیستم کنترل جدید ، کاملاً یکپارچه ، مکانیکی و برقی در کارخانه سرد نورد خود از جنس استنلس استیل انتخاب کرده است. تایوان ، استان شانشی ، شمال چین

 

تحویل برنامه جدید کنترلی برای کارخانه فولاد ضد زنگ قابل برگشت با غلتک قابل برگشت با غلتک 1320 میلی متر شرکت ، از اکتبر سال 2020 آغاز می شود. همچنین کیفیت سطح نوار و شکل نوار را بهبود می بخشداین منجر به تولید فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا می شود که تقاضای زیادی در صنایع دارد.

 

ورق استیل

 

این دستورالعمل شامل برنامه های کنترل اتوماسیون سطح 1 و سطح 2 ABB - بر اساس قابلیت  flag آن سیستم 800xA دیجیتال پلت فرم - برای ارائه کنترل دقیق اتوماسیون ، افزایش عملکرد عملیاتی و پایداری بالاتر برای کارخانه عبور است ، جایی که نوارهای استیل ضدزنگ تحت پردازش نهایی قرار می گیرند. . علاوه بر این ، درایوهای ACS880 با ولتاژ کم ABB  ضمن افزایش اطمینان از حداکثر کارایی و در دسترس بودن ، به تقویت پایداری و ایمنی سیستم کمک خواهد کرد.

ورق استیل

 

این راه حل باعث افزایش استاندارد و دقت عملیات شانشی تایگانگ خواهد شد.

شرکت شانشی تایگانگ یکی از بزرگ ترین شرکت های حال حاضر در صنعت تولید استنلس استیل است که برای افزایش کیفیت و تولید خود در حال تلاش می باشد.

 

مطالعه مقالات بیشتر در رابطه با ورق استیل در وبسایت گروه فلز

L & T ساخت یک اولیه Crystalat را در یک ساختمان راکتور استارت زد

 

ورق استیل


مهندسی حرفه ای L&T – گامی بلند برای تولید بیس 1250 MT-Cryostat ، را با موفقیت برداشته است و در یک ساختمان راکتور در فرانسه قرار گرفت ، و یک نقطه عطف مهم در جهان مهندسی هسته ای را به دست آورد

 

ابزار مونتاژ Cryostat در حین قفل شدن توسط بازوی مهندسی سنگین لارسن و توربو تحویل داده شد تا از مونتاژ بی وقفه Cryostat در گودال راکتور در جنوب فرانسه اطمینان حاصل شود. Cryostat یک ظرف خلاء محکم اطراف رگ خلاء راکتور و آهنرباهای ابررسانا را تشکیل می دهد و اساساً به عنوان یخچال بسیار بزرگ عمل می کند.

 

ورق استیل

 

L&T  همچنین سیلندر تحتانی Cryostat را در مارس 2019 و سیلندر فوقانی در مارس 2020 تحویل داده است. قسمت آخر ، Top Top Sectors  در ژوئیه سال 2020 از بخش  Hazira که زیر مجموعه کمپانی l&t  هست ارسال می شود. دامنه پروژه برای مهندسی سنگین L&T به سه قسمت تقسیم می شود ، ابتدا ساخت و حمل و نقل کلیه بخشهای زیر بنایی از L&T Hazira ،  Gujarat و سپس ساخت کارگاه موقت در محل پروژه در فرانسه برای مونتاژ بخشهای Cryostat در مجامع بزرگ و در آخر برای ادغام Cryostat در داخل ساختمان راکتور Tokamak.

 

دفتر مرکزی در بمبئی ، Larsen & Toubro Limited یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در بخش خصوصی هند استبا بیش از 80 سال یک رویکرد قوی ، مشتری مداری و تلاش مستمر برای کیفیت در سطح جهانی ، L&T  توانایی های بی نظیری را در بین فناوری ، مهندسی ، ساخت و ساز و ساخت دارد و رهبری را در کلیه خطوط اصلی تجارت خود حفظ می کند.

 برای مطالعه مقالات مرتبط و آخرین در رابطه با ورق استیل می توانید از وبسایت ما بازدید بفرمائید.

کاربرد فولاد استینلس استیل آستنیتی برای اتصالات بین فیبرهای چوبی

 

 

انتخاب مواد اتصال دهنده

فولادهای استینلس استیل آستنیتی توسط سرویس ملی خوردگی انگلستان (UK National Corrosion Service) در جدول رتبه بندی مقاومت فلزات معمولی در برابر خوردگی توسط اسید استیک ساطع شده از چوب، در گروه 4 (دسته مقاومت عالی) دسته بندی شده است.

بر اساس داده های این مؤسسه، در جاهایی که از روشهای نگهدارنده CCA استفاده شده است ، قبل از قرار دادن بست ها و پیچ ها ، چوب باید حداقل هفت روز پیرسخت شوداستاندارد شورای ملی انگلیس (NHBC) نیز برای دیوارها با فریم چوب ، فولاد استینلس استیل آستنیتی را به عنوان ماده مناسب برای کاربردهای زیر پیشنهاد داده است:

  1. نبشی و میخ برای ایجاد غشای ورود هوا
  2. میخ ها برای ثابت کردن چوب تحت عملیات قرارگرفته با  CCA

 

همچنین فولاد استینلس استیل آستنیتی برای استفاده به عنوان سازه های خارجی چوبی مانند چوب سرو یا سازه های دائمی (رنگ آمیزی یا روغنی) نیز توصیه شده است.

 

ورق استیل 

 

چوب در سازه های غوطه ور (immersed structures)

اتصال دهنده های استنلس استیل آستنیتی برای استفاده در سازه های چوبی غوطه ور در آب نیز مناسب هستندانتخاب گرید ورق استیل برای این کاربرد به شرایط آب از قبیل میزان کلرید داخل آن، نرخ جریان آب، درجه حرارت، درصد اکسیژن و  شرایط درز کردن از طریق  پیچ ها و بست های موجود در هندسه سیستم بستگی دارد:

به طور مثال فولاد استینلس استیل گرید 304  ممکن است برای آب شیرین مناسب باشد ، اما در آب هایی با درصد کلرید بالاتر، گرید 316 ترجیح داده می شود هم چنین شرایط موجود در ورودی رودخانه ها با تلاطم زیاد که درصد کلرید بالا دارند، طوری است که میزان کم جریان و میزان اکسیژن پایین غالب است ، در این شرایط ممکن است به فولادهای استینلس استیل با درصد مولیبدن بالاتر( مانند استینلس استیلی با 6٪ مولیبدن)  نیاز باشدقابل توجه است که در صورت استفاده از فولاد استینلس استیلی که در ترکیب خود فلزات متفاوت زیادی دارند، باید مراقب پدیده خوردگی دو فلزی (گالوانیک) بود.

 

ورق استیل

 

چوب و الوار در داخل ساختمان های استخردار

در محیط های استخردار به دلیل در تلاطم بودن آب و درصد بالای کلر موجود در آب و بخار آن، قدرت نفوذ کلر بالاست و نتیجتا احتمال خوردگی تنشی به شدت بالاست، به خصوص برای سازه های نصب شده روی سقف که تنش دائمی را تحمل می کنند این اتفاق محتمل تر است. در این موارد معمولا فولاد های استینلس استیل با گریدهای 1.4547 ، 1.4529 و 1.4565 پیشنهاد میشود.

اتصال دهنده های فلزی ضد زنگ

مقدمه

اتصال دهنده های فلزی ضد زنگ با BS EN ISO 3506 مشخص شده اند. قسمت 1 پیچ ها ، پین ها و گل میخ ها را پوشش می دهدقسمت 2 مهره را پوشش می دهداین مشخصات جایگزین BS 6105 می باشد. آخرین نسخه در سال 2009 منتشر شده است.

ترکیب شیمیایی برای اتصال دهنده های استنلس استیل آستنیتی

ترکیبات شیمیایی درجات مختلف اتصال دهنده در جدول 1 نشان داده شده است. نمرات تقریبی معادل در سایر سیستم ها برای مرجع نشان داده شده استمحدوده ترکیبات در این استاندارد بسیار گسترده تر از استانداردهای مربوط به محصولات صفحه ای است که معمولاً در شکل نوار است.

جدول 1 ترکیب شیمیایی برای اتصال دهنده های استنلس استیل آستنیتی

 

ورق استیل


یادداشت

1.      مقادیر به طور پیشفرض حداکثر هستند مگر اینکه مشخص شده باشند.

2.      گوگرد ممکن است جایگزین سلنیوم شود.

3.      اگر مقدار نیکل زیر 8٪ باشد ، حداقل مقدار منگنز 5٪ است.

4.      هیچ محدودیتی برای مقدار مس وجود ندارد به شرط آنکه مقدار نیکل از 8٪ بیشتر باشد.

5.      ممکن است مولیبدن به اختیار سازنده باشداما اگر برای برخی از کاربردها وجود مولیبدن ضروری باشد ، این باید در زمان سفارش توسط خریدار بیان شود.

6.      اگر مقدار کروم زیر 17٪ باشد ، حداقل مقدار نیکل باید 12٪ باشد.

7.      برای فولادهای زنگ نزن آستنیتی که دارای حداکثر کربن 0.03٪ هستند ، نیتروژن ممکن است حداکثر 0.22٪ وجود داشته باشد.

8.      حاوی تیتانیوم 5 × درجه سانتیگراد تا حداکثر 8/0٪ برای تثبیت بوده و مطابق با این جدول به طور مناسب علامت گذاری می شود ، یا حاوی نیوبیوم (کلمبیوم) و / یا تانتالیم 10 × C تا حداکثر 1.0٪ برای تثبیت و مطابق با این جدول به طور مناسب علامت گذاری می شود

9.      بنا به صلاحدید سازنده ، مقدار کربن ممکن است در صورت نیاز به منظور به دست آوردن خواص مکانیکی مشخص شده در قطرهای بزرگتر باشد ، اما برای فولادهای آستنیتی نباید از 12/0 درصد تجاوز کند.

10. ممکن است مولیبدن به اختیار سازنده وجود داشته باشد.

11. ممکن است حاوی 5 × درجه سانتیگراد تیتانیوم تا حداکثر 0.8٪ باشد.

12. ممکن است حاوی نیوبیوم (کلمبیوم) و / یا تانتالیم 10 × درجه سانتیگراد حداکثر 1٪ باشد

خواص مکانیکی اتصال دهنده های ضدزنگ

سه کلاس مختلف به هر یک از درجه های اتصال دهنده استیل ضدزنگ آستنیتی اختصاص داده شده استجدول 2 مقادیر استرس ، مقاومت کششی و کشش 0.2٪ برای هر یک از این کلاس های خاص را نشان می دهد.

جدول 2 خواص مکانیکی پیچ و مهره های استیل ضدزنگ آستنیتی

 

قیمت ورق استیل

 

یادداشت

1.      تنش کششی در ناحیه استرس محاسبه می شود

2.      برای تعیین طول پیچ واقعی و نه بر روی یک قطعه تست آماده.

این آخرین ویرایش محدودیت هایی در اندازه بست (M24) که برای آن می توان در جدول 2 تضمین کرد ، حذف شده استاما یک بند کلی وجود دارد که می گوید استاندارد فقط تا قطر 39 میلی متر قابل اجرا استبالاتر از این ، استاندارد هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شرط اینکه همه طرفها توافق کنند که می توان به خواص دست یافتتأثیر این تغییرات افزایش حداکثر قطر است که در آن می توان خصوصیات کلاس 70 و 80 را بدون بحث از 24 به 39 میلی متر مشخص کرداین نشان دهنده طبیعت محافظه کارانه حد 24 میلی متر قبلی استدر واقع ، ویژگی های کلاس 70 و 80 بالاتر از 39 میلی متر در دسترس هستند اما این موضوع همیشه باید با تهیه کننده بحث شود

کلاس 50 نمایانگر فولاد در حالت آنیل شده است.

شایع ترین و به راحتی در دسترس عرضه کلاس خاصیت 70 است .

کلاس 80 بر روی نوار کشیده شده با شدت سرد بنا شده است.

بعضی از بستها ، بسته به اندازه و درجه ، می توانند در یک کلاس "غیر رسمی" کلاس A100 ، یعنی با حداقل مقاومت کششی 1000 مگاپاسکال تهیه شوند

تمام مقادیر تنش کششی برحسب ناحیه تنش کششی اسمی محاسبه و گزارش می شوند.

اندازه گیری طول در پیچ واقعی یا طول پیچ و نه بر روی یک قطعه تست آماده تعیین می شوداین به میلی متر (میلی متر) پسوند و نه به عنوان درصد کشش بیان می شود ، یعنی A = (L 2 - L 1 )
(
جایی که1 = طول اصلی و2 = طول پس از شکستگی)
d =
قطر اسمی پیچ ، پیچ یا گل میخ

 

جدول 3 - خواص مکانیکی پیچ و مهره ، پین و گل میخ - نمرات فولادی مارتنزیتی و فروتی

 

ورق استیل 

 

1.      تنش کششی در ناحیه استرس محاسبه می شود

2.      برای تعیین طول پیچ واقعی و نه بر روی یک قطعه تست آماده

3.      در حداقل دما 275 درجه سانتیگراد سخت و مرطوب می شود

4.      قطر اسمی d ≤ 24 میلی متر

 برای مشاهده قیمت ورق استیل درایران اینجا را ببینید.

صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد