استنلس استیل


برای انجام بازرسی و آزمایش کیفیت در مرکز اصلی انگلستان در جهت دفع مواد زائد رادیواکتیو جامد در لول پایین ، یک عملیات آزمایشی غیر مخرب انتخاب شده است

 

آزمایش غیرمخرب پاسخگو (NDT) یک قرارداد چارچوب 12 ماهه با مخزن سطح پایین زباله های رادیاکتیو (LLWR) در نزدیکی Drigg در کامبریا است.

 

این توافقنامه کلیه پشتیبانی کیفیت بازرسی و آزمایش LLWR را شامل می شود و منجر به افزایش Responsive تیم 18 نفره خود می شود.

 

این کمپانی که دارای پنج پایگاه در شمال انگلستان است از جمله مقر خود در کامبریا ، یک مدیریت صنعت که در هر دو آزمایش مخرب و غیر مخرب ، آزمایش مکانیکی و خدمات تجزیه و تحلیل مواد جهت پوشش سراسر انگلستان انجام می شود.

 

عضو موسسه آزمایش های غیرمخرب انگلیس ، Responsive  به دلیل پاسخ سریع و قابل اعتماد در ارائه خدمات بازرسی ، جوشکاری و نقاشی به طیف وسیعی از بخشها در سراسر انگلستان از جمله هسته ای ، دریایی ، پتروشیمی ، مهندسی مشهور است. بخشهای ساخت و ساز نیز در طی این چند سال پروژه های مشترکی داشته اند.

در ایران و با وجود تحریم های گسترده اگر امکان دسترسی به ورق استیل مرغوب و با کیفیت را ندارید و از استفاده ورق استیل چینی خسته شده اید می توانید از این وبسایت محصولات ارجینال ساخت اروپا را برای محیط کاری خود تهیه کنید.

 

استنلس استیل

 

همچنین برای استعلام از قیمت ورق استیل در ایران می توانید از صفحه تماس با ما شماره تماس و جیمیل های مربوطه را یادداشت کرده و یا با آنها تماس بگیرید.

کارشناسان و مشاورین این گروه برای شما خرید خوبی را به ارمغان خواهند داشت.