ورق استیل


فولاد ضد زنگ Shanxi Taigang - تولید کننده محصولات با کیفیت بالا از فولاد ضد زنگ و فولاد برای بازارهای چین و جهانی - ABB را برای تهیه و نصب سیستم کنترل جدید ، کاملاً یکپارچه ، مکانیکی و برقی در کارخانه سرد نورد خود از جنس استنلس استیل انتخاب کرده است. تایوان ، استان شانشی ، شمال چین

 

تحویل برنامه جدید کنترلی برای کارخانه فولاد ضد زنگ قابل برگشت با غلتک قابل برگشت با غلتک 1320 میلی متر شرکت ، از اکتبر سال 2020 آغاز می شود. همچنین کیفیت سطح نوار و شکل نوار را بهبود می بخشداین منجر به تولید فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا می شود که تقاضای زیادی در صنایع دارد.

 

ورق استیل

 

این دستورالعمل شامل برنامه های کنترل اتوماسیون سطح 1 و سطح 2 ABB - بر اساس قابلیت  flag آن سیستم 800xA دیجیتال پلت فرم - برای ارائه کنترل دقیق اتوماسیون ، افزایش عملکرد عملیاتی و پایداری بالاتر برای کارخانه عبور است ، جایی که نوارهای استیل ضدزنگ تحت پردازش نهایی قرار می گیرند. . علاوه بر این ، درایوهای ACS880 با ولتاژ کم ABB  ضمن افزایش اطمینان از حداکثر کارایی و در دسترس بودن ، به تقویت پایداری و ایمنی سیستم کمک خواهد کرد.

ورق استیل

 

این راه حل باعث افزایش استاندارد و دقت عملیات شانشی تایگانگ خواهد شد.

شرکت شانشی تایگانگ یکی از بزرگ ترین شرکت های حال حاضر در صنعت تولید استنلس استیل است که برای افزایش کیفیت و تولید خود در حال تلاش می باشد.

 

مطالعه مقالات بیشتر در رابطه با ورق استیل در وبسایت گروه فلز